Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

Workshop portrétní fotografie

Komise uměleckých oborů připravila pro zájemce o fotografii z řad žáků uměleckých oborů PORTRÉTNÍ WORKSHOP, který povede bývalá absolventka naší školy, dnes - pár let po škole - úspěšná fotografka Patricie Behenská patriciebehenska.cz .

Workshop bude zaměřen na tvorbu portrétní fotografie. Účastník kurzu si vyzkouší, jak se profesionálně pracuje s modelkou, jaké jsou dílčí postupy při fotografování a v neposlední řadě se seznámí se základní úpravou fotografie pro prosfesionální použití. Během workshopu bude jistě prostor na to si popovídat nejen o profesi fotografie, ale i o osobních zkušenostech lektorky.

Workshop je zaměřen na zájemce o disciplínu fotografie, zejména pro žáky, kteří plánují studium na VŠ s fotografickým zaměřením.
Využijte lákavé nabídky a včas se přihlaste. Kapacita workshopu je omezena na 8 osob.
Cena workshopu: symbolických 100 Kč.
Přihlásit se můžete na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 22. 4. 2014. (Do předmětu e-mailu uveďte "Přihláška na workshop").
Informace o workshopu: Mgr. Klára Vlková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 602 135 753

 


 

oko