Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

Soutěž design.s

Ústav konstruování VUT v Brně a Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně připravují v prostorách Technického muzea v Brně mezinárodní přehlídku toho nejlepšího z oblasti studentského designu. Projekt design.s se zaměří na podporu nastupující generace odborníků a předpokládá prohlubování spolupráce jak s vysokými školami, tak i s firmami a podnikateli z oboru.
Práce do projektu design.s zaslali i žáci naší školy. Odborná porota vybrala čtyři práce, které budou reprezentovat naši školu na studentské přehlídce designu v Brně v Technickém muzeu.
V předmětu Design interiéru a navrhování pod vedením pana učitele Štěpána Rouse vytvořily žákyně třídy 3.MI práce pro soutěž Design.s. Odborná komise vybrala díla Dominiky Ungrové (koš), Lucie Řeřichové (budka), Kateřiny Bobkové (krmítko) a Kláry Tauschové (budka). Zaslaná díla postupují do finále přehlídky studentského designu a budou vystavena v Technickém muzeu v Brně v termínu 24. 6. – 26. 10. 2014.
Žákyním gratulujme!

oko