Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

Jazykový pobyt – Irsko 2019

Informace k jazykovému pobytu v Irsku

Cena zájezdu: 14490,-

Poskytovatel zájezdu: CK Royal, Kozičín 5, Příbram

Termín zájezdu: 20. – 29. 3. 2019

 

Pokyny k přihlášení a zálohám za zájezd

 

Vážení zájemci, vážení rodiče,

velmi nás těší váš zájem o tento zájezd. Chápeme, že Irsko je pro mnoho z vás zajímavou destinací a exotickým zážitkem, a věřte mi, že opravdu nebudete zklamáni. Co tedy můžete podniknout, abyste se s naším zkušeným organizačním týmem mohli do Irska podívat?

Vzhledem k opravdu vysokému počtu zájemců nemáme bohužel jinou možnost, než postupovat velmi striktně – skutečně přihlášeným účastníkem se stáváte až s odevzdáním přihlášky a zaplacením zálohy.

V první řadě je nutno si stáhnout přihlášku a důkladně ji celou prostudovat (platí pro účastníka i zákonného zástupce). Naleznete v ní totiž informace k platbě zálohy, pravidla zájezdu i pojišťovací a storno podmínky.

Posléze vytisknete přihlášku (tzn. stránku 1 přiloženého dokumentu) a tu přinesete podepsanou vámi i rodiči/zákonnými zástupci až Mgr. Luďkovi Holému. V případě jeho nepřítomnosti Mgr. Petrovi Kopeckému.

Dále je nutno zaplatit zálohu ve výši 4000 Kč na účet školy. Číslo účtu naleznete v přihlášce nebo na webových stránkách školy.

 

K osobním údajům v přihlášce:

Emailové kontakty na účastníky i rodiče – toto je pravděpodobně nejdůležitější údaj, který se v přihlášce nachází, neboť, mimo nástěnek ve škole všechny zásadní informace o zájezdu budeme posílat emailem. Ujistěte se proto, že všechny emaily jsou 100% čitelné, správné, funkční a ne plné spamu. Slibujeme, že tyto emaily slouží pouze pro naší potřebě a po skončení zájezdu je smažeme. Tyto adresy nedostane nikdo jiný než organizační tým. Telefonický kontakt je pro nouzové případy, řešení nejasností s platbou/přihláškou a podobně.

Číslo cestovního dokladu je důležité pro ubytování a zejména pro plavbu do Irska. Cestovní společnosti toto číslo používají pro rozdělení do kajut. Proto je nutné, aby doklad, jehož číslo jste uvedli na přihlášce, byl ten, který pak skutečně pojede s vámi. Na výběr jsou pasy i občanské průkazy – na obojí vás pustí jak do Irska, tak do Velké Británie (jedeme i do Severního Irska, které je součástí Velké Británie).

Datum narození a věk účastníka je důležitý pro sjednání pojištění a zajištění vstupů na místa, která chceme navštívit. Pokud budete mít nějaké další dotazy, neváhejte se obrátit na organizační tým.

 

V případě pochybností, zda se na jazykový pobyt přihlásit, prosím zvažte následující:

— Jedná se o školní akci, tudíž na ní platí školní řád, zásady slušného chování a zejména podmínky zájezdu. Veškeré přestupky budou řešeny ve škole dle školního řádu.

— Nejste si jisti, zda vyhovuje termín. Zrušení účasti kvůli termínu nezavdává příčinu k plnění z pojištění proti stornu. Tzn., že případné storno je jen na vás.

— Máte zásadní problém s cestovní nevolností – cesta zahrnuje X hodin v autobuse a pak celou noc plavby do Irska. Zeptejte se účastníků pobytu ve Skotsku, jak to bylo. Malé problémy se řeší prášky, ale zvažte cestu, je-li vám špatně i v tramvaji.

— Máte vážné zdravotní problémy nebo je vaše fyzická kondice silně podprůměrná. Zájezd do Irska nebude nijak zvlášť fyzicky náročný, ale budeme často venku, a chůze bude obvyklý způsob dopravy na kratší vzdálenosti. Pokud zvládáte hodiny TV ve škole, nebudete mít problém.

 

oko