Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

Nerudovka hostí Asociaci středních a vyšších odborných škol s výtvarnými a uměleckořemeslnými obory České republiky

V listopadu 2019 přivítá naše škola ředitele výtvarných škol a vyslané zástupce výtvarných škol České republiky, neboť jsme letos organizátory zasedání Asociace středních a vyšších odborných škol s výtvarnými a uměleckořemeslnými studijními obory České republiky (dále jen Asociace). Naši školu bude zastupovat paní ředitelka Mgr. Marie Klesová.

46. Zasedání Asociace se bude konat ve dnech 19. a 20. 11. 2019 v Ateliérech Nerudovky. Pro ředitele škol je připraven bohatý program. Kromě vlastního jednání Asociace a prezentace školy budou moci hosté navštívit úchvatné interiéry světoznámého designéra Adolfa Loose, dále zavítají do plzeňského pivovaru a seznámí se s původní technologií vaření piva. Při návštěvě Plzně jako univerzitního města není možné vynechat návštěvu Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara na Západočeské univerzitě, kde budou hostům Asociace představeny možnosti studia pro žáky středních škol.

 

Informace pro ředitele škol:

Organizátor 46. zasedání Asociace: Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Termín: 19. a 20. 11. 2019

Místo: Ateliéry Nerudovky, Klatovská třída 200p, Plzeň

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ke stažení:

oko