Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

ISIC průkaz

ISIC logo COLOUR rgb 2

 

Naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje studium na naší škole, ale rovněž funguje jako mezinárodně uznávaný doklad studenta, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako průkaz využitelný pro zhruba 2 000 různých slev a výhod v ČR (nákupy, cestování, ubytování, festivaly a akce, vstupy na památky a mnoho dalších). 

 

PODÁNÍ ŽÁDOSTI O PRŮKAZ A UHRAZENÍ POPLATKU JE MOŽNÉ OD 22. SRPNA 2022 A NA ČERVNOVÉ INFORMAČNÍ SCHŮZCE PRO BUDOUCÍ PRVNÍ ROČNÍKY!

 

Agendu ISIC na naší škole řeší paní Kristýna Svobodová, knihovnice školy (školní knihovna přízemí). Poplatek 350 Kč uhraďte u paní Kristýny Svobodové v hotovosti. Na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pošlete průkazovou fotografii žáka (doporučujeme digitální portrétní fotografii na světlém pozadí nebo kvalitní sken průkazové fotografie, fotografii je také možné donést osobně nebo žáka vyfotíme ve škole). Hotový průkaz bude žákům vydán ve školní knihovně.

 

 isic prukaz

 

Školní ISIC si není nutné každý rok pořizovat znovu – vydaný průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia; licence ISIC je však platná pouze od září do konce následujícího kalendářního roku (16 měsíců), po roce se následně student může rozhodnout, zda si zakoupí známku prodlužující platnost, kterou získá pouze ve škole. V ceně průkazu je jeho digitální verze, viz ALIVE APP (Google Play, App Store)

    →  Prvotní pořízení průkazu stojí 350 Kč
    →  Cena prodloužení v dalších letech je pouze 250 Kč
    →  V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 100 Kč

 

Více informací naleznete v příloze a na www.isic.cz.

oko